Katalog Mechaników blogTest magicznego kleju do pękniętej szyby samochodowej! #101_Gadżetów
Oglądaj "101 gadżetów motoryzacyjnych" w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S01E04,168476 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://w ... Oglądalność i zainteresowanie: 674542, czas 2m 33s, ocena 4842, reakcje 174.
Komentarze:

- Kiedyś na targach w Poznaniu Chińczyk uszkadzał szybę i kleił na żywo ale od razu po uszkodzeniu, tyle że po zalaniu klejem naklejał na to folię do momentu zastygnięcia kleju i resztę zdrapywał jak na filmie. Pod odpowiednim kątem było widać delikatną rysę ale nie była uciążliwa. Nie pamiętam ale chyba nawiercał końce pęknięcia a na brzegu szyby robił delikatną fazę pilnikiem.
- Może zła szyba
- Kliknij i zobacz sam namiot dachowy wyprawowy i to by było na tyle.
- Własnie sprzedal mi pan patent na biznes !!! tylko pod inna nazwa to rozprowadzimy bo ta juz jest spalona !!!! i cene damy 15 zyla bo za 9 zl juz nikt nie uwierzy ze dziala
- Lampę uv trzeba do tego czosnki
- Jak u Łysego z mk4 garage w serii "Hit, czy kit?" Tu okazało się - KIT! I znakomite rozpoznanie! Coś nie wyszło? No ale próbowałem wydać mniej niż dychę zamiast około tysiąca. Ale o dychę nie będę się włóczyć po sądach. A producent zarobi swoje, zanim się wyda, że to KIT! A przecież o to mu chodziło. Honor zawodowy BARDZO podrożał!
- Jakie 500? 300 z wymiana
- Pic na wode fotomontaż
- Oddać odpowiedniej firmie zajmującej się tym, wtłaczają klej pod ciśnieniem i polerują miejsce naprawiania. 30zł - 50zl kosztuje naprawa
- firma zarejestrowana w mozambiku albo innym kiribati... i zwrotu pieniędzy NiET 😁
a sądzić się w Afryce o 2-3€... - no jak?
- Nawet gdyby nie było śladu po pęknięciu, to nie znaczy, że by go tam nie było, taki klej nie naprawia szyby, tylko sprawia, że usterka jest niewidoczna.
- Ale z kartka na przeglad mozna gnac.
- Widzę inne zastosowanie tego kleju do stołu z szklanym blatem by wypełnić rysy myślę że to by się sprawdziło
- Ten klej działa tylko trzeba zdjąć szybę. :) testowałem
- Dokładnie
- Witam a co sądzicie o moim przypadku a mianowicie we Francji byłem zmuszony wymienić przednią szybę.Zrobiłem to w autoryzowanym serwisie,szyba oryginalna wszystko ok,niestety w ten sam dzień po wymianie wracając do domu mały kamień wylatujący z pod koła innego auta zrobił na nowej szybie mini pajączka-czy to pech czy może i też źle wklejona szyba?
- Dobre ubezpieczenie samochodu i w dupie ze wszystkim.
- Bo ten klej nie dziala
- Tak jest I dobrze ze to pokazujecie
- bo takie filmili są robione na odwrót, rysy nie było a to coś rysowała szybę a jak film puścisz do tyły to będzie pokazywało że zatyka dziurę hehehe
- To nawet w tvn turbo jest tak samo, ładnie zrobiony film, kamera pod odpowiednim kątem, i wszyscy w to wierzą