Katalog Mechaników blogJak powstają poszycia foteli samochodowych? - Fabryki w Polsce
Fotele w samochodzie, to one w dużej mierze odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Nie bez znaczenia jest tu jakość poszyć foteli samochodowych. Odwiedziliśmy fabrykę Groclin z Grodziska Wielkopolskiego, aby przyjr ... Oglądalność i zainteresowanie: 77932, czas 4m 48s, ocena 593, reakcje 39.
Komentarze:

- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.

Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook: http://bit.ly/2ur7xLQ
LinkedIn: http://bit.ly/3m4NlKH
Portal: https://fabrykiwpolsce.pl

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2trnVPE
- на BADER to camo
- Widziałem tu więcej piwnice ogrodowe producent - chwila czasu ale warto.
- Niby fajny film ale bardzo mało konkretny. Ogólne banialuki
- fajny program ale ciekawi mnie jedna rzecz, jak to jest ze w wielu filmach pojawiaja sie te same osoby, czyby jedna osoba pracowala na stanowisku kierowniczym w kilku fabrykach..??
ale najlepsze jest to gdy przedstawiciele firmy czytaja z kartki ksiazkowa regolke, przypomina mi to czasy szkolne gdy nauczyciele wymagali wykucie na blache ksiazkowej regolki, jedno slowo inaczej i juz dostajesz pale
- Very nice ❤️👏🏻👏🏻👏🏻
- Witam Państwa serdecznie,  czy Mog by z kimś porozmawiać w sprawie współpracy? Czy zatrudnienie do pracy dotyczy obywateli Ukrainy i Białorusi? Jest dużo opcij dla współpracy. Bez żadnych umow leasingowych. 

Proszę o jakiś kontakt, dziękuję i pozdrawiam . 


tel.: +380631928280 - Vadym 


Bosswad0s2568@gmail.com
- Kiedyś w Poznaniu - Antoninku był ogromny zakład produkujący samochód dla celów rolniczych pod nazwą "Tarpan". Później zakład został za grosze przejęty przez niemiecki koncern Volkswagen. Gdyby Fabryka Samochodów Rolniczych "Polmo" przetrwała, mogłaby dziś produkować coś na kształt amerykańskich pick up-ów; takimi rolnicy woziliby się po wioskach; zrobionymi całkowicie w Polsce przez Polaków.
- Bardzo ciekawy kanał. Kupujcie Polskie. Kod 590.
- Świetna seria pokazująca co w Polsce jest robione przemysłowo. I dobrze, że niekoniecznie są to te największe przedsiębiorstwa z pierwszej ligi światowej bo nie mamy takich za wiele. Siłą naszej gospodarki są małe i średnie firmy rozwijane przez wiele lat będące w rękach prywatnych właścicieli i płacące podatki w Polsce. To, że nie konkurujemy jeszcze w wysokich technologiach i nie mamy wyrobów konkurencyjnych typu samochody czy samoloty wynika z tego , że nasza gospodarka jeszcze nie dorównuje takim jak niemiecka czy japońska. A to przekłada się na zyski przedsiębiorstw i płace pracowników. Rozwój gospodarczy to wieloletni proces. Dajmy sobie szanse na rozwój i wykorzystujmy atuty polskich przedsiębiorców a będzie dobrze. Lektor świetnie czyta i przekazuje treści. Oby ta seria stała się takim naszym "How it's made" ... in Poland. Myśle ,że miejsc i fabryk nie zabraknie i powstaną kolejne programy z tej serii.
- mnie to rozwala jak zawsze zachwalana jest fabryka jak to wszystko pięknie i szybko działa a na samum szarym końcu jest sfrustrowany pracownik za 1280 ....
- Super kanał ale powtarzacie ten sam błąd co TVN Turbo i jej Polak potrafi, mianowicie słabo pokazujecie sam proces produkcji. Zobaczcie jak to robią w na Discovery w ich Jak to jest zrobione?
- My poszycia a Niemcy samochody.
- Do lektora:
Nazwę marki Volkswagen czyta się przez "F". Rozumiem, że niektórzy mogą znać lepiej angielski niż niemiecki, ale bycie jakimkolwiek lektorem zobowiązuje do dokształcania się.
- Spoko, chyba w traktorze będę musiał znowu zmienić obicie. Te półprodukty mogliby również sprzedawać, chyba by się rozwinęli.
- Ciekawe czy na metkach pisze MADE IN POLAND czy czasem Metka nie jest doszywana w Niemczech czy gdzieś indziej i już nie z MADE IN POLAND
- mogliscie wjechac od razu do PAS Opalenica i zobaczyc produkcje kabelkow do agd ;p
- czyli do wszystkich tanich szmelcow..prawdziwe poszycia szyte sa recznie
- Świetnie realizujecie materiały. Wasz kanał potrzebuje większej reklamy.
- Dłuższe i tym samym dokładniejsze poproszę! Przypomina się Jak to jest zrobione z Discovery :)
- Kiedyś też i w poldkach były te wyroby ;)