Katalog Mechaników blogDo warsztatu trafił samochód z nietypowym hamulcem! #Mechanicy
Oglądaj "Mechanicy" w niedziele o 11:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mechanicy-odcinki,20607/odcinek-3,S01E03,150602 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKh ... Oglądalność i zainteresowanie: 356360, czas 3m 21s, ocena 2844, reakcje 118.
Komentarze:

- 0:12 co tam cytrynki od malucha XD?
- Nikt:
13 letnie yaoistki z wattpada wymyślające postacie do kolejnego fanfika: 0:08
- LLL
- Jaruś z Chłopaków do wzięcia jest mechanikiem :) ?
- Co oni biora? Ja tez chce!
- Super szkoła jazdy. Koraliki na fotelach które jak łożyska wyrzucają cię na pierwszym ostrzejszym zakręcie, oraz kolejny gadżet roku - nakładka na kierownicę, która w zależności od wilgotności i temperatury może obsunął się podczas manewru skrętu.
- Przypadek ze zapasowa linka w bagażniku...
- aiomoiojom
- co za wytrzepy jakieś
- Czy to Major Suchodolski w nowym wcieleniu?
- Dużo łatwiej było nie ciągnąć tej linki urwanej jak ten pan po lewej stronie tylko po prostu już nową linkę spiąć z stara i ta stara wyciągała by nową. Szkodzą że nie pokazali jak nowa przeciągali. A linki stalowe najlepiej ciąć spawarka. Czemu spawarka a nie nożycami czy szlifierka ? Bo spawarka stopi końcówki i zapobiega to rozszczepianiu się drutów.
- Jej no szkoda tej e30
- To jakiś usterka?
- Instruktorskie auta się zmienianą ale koraliki zostają. W życiu bym nie poszedł na kurs do gościa, który na fotelu ma koraliki. To daje wyobrażenie tego ile ten Pan jest w stanie przekazać w kwestii bezpieczeństwa.
- Mechanicy do wzięcia
- Nie daj Boże żeby ta linka pękła w trakcie hamowania awaryjnego z kursantem. Kolejna ustawka. To nie są siły od których pękają linki stalowe
- Tylko ciekawe jak to się ma z gwarancją :)
- Najgłupsze co można zrobić to wyciągnąć ta Linke... Jesli już ją wyjmuje to warto nawet sznurek sobie przywiązać wtedy nowa wciągniemy a tak będzie problem.... Tak samo jak z kablami... Nigdy bym tak bezmyślnie nie zrobił tego....
- Normalny zaklad. To ze nie ma wylizanych podłóg do filmu jak pewien brodaty pan w niczym nie umniejsza efektu końcowego.
- 15 wieczorem. Chciałbym w takim wymiarze pracować od rana od 9 do wieczora do 14🤣
- Ten warsztat to jakieś zajęcia w ramach terapii dla niepełnosprawnych umysłowo?