Katalog Mechaników blog3 sposoby na zamarznięte drzwi samochodu (poniżej 10 zł)
Przymarznięte uszczelki od drzwi, zamrożone zamki - często spotykany widok w zimowe poranki. Czy możemy się przed tym ustrzec i temu zapobiec? Pokazujemy trzy tanie sposoby na zabezpieczenie drzwi samochodu przed zamarzaniem. #zamarzn ... Oglądalność i zainteresowanie: 101581, czas 6m 10s, ocena 1081, reakcje 70.
Komentarze:

- Mnie zamarzają zamki w drzwiach jak otworzę to potem nie mogę ich zamknąć i muszę spinać je pasami.
- Ja myję uszczelki APC a później nakładam np żel do opon i spokój na całą zimę
- Tu też można doczytać http://boats-rental-mallorca.com/ ja bym się z tym zgodził.
- Żeby uniknąć wyrozumiałych i pełnych tolerancji spojrzeń w aptece, można sobie kupić wazelinę techniczną, jak doradzał niezastąpiony Adam Słodowy. Jeżeli już na twardo zamarzły i jest taka możliwość, trzeba doprowadzić prąd i użyć suszarki do włosów, kierując strumień powietrza dookoła drzwi, w szpary. Dociskać i pociągać, zwracając uwagę, żeby nie urwać klamki. W żadnym razie nie nagrzewać opalarką, bo jak nie mamy super wyczucia, to zrobimy sobie bąble na lakierze. To wszystko, jeśli nie da się otworzyć żadnych drzwi, oczywiście. Zamarzają często tylko z jednej strony, ciemniejszej, a więc bardziej chłodnej.
- silikon nie pomaga , uszczelki dalej przymarzają
- A ja to poprostu wprowadzam auto do garażu
😁😁😁
- Miałeś zamknięte drzwi
- a gdzie te sposoby na zamarznięte drzwi ? bo pitolą tylko o sposobach aby nie zamarzły ... metody które każdy zna nuda
- Mam pytanie nie zwiazane z tematem filmu. Mam Skodę Octavię Combi 1.9 TDI rocznik 2007. Kupiłem już dwa tanie urzadzenia diagnostyczne do kasowania błędów i okazuje sie, że nie obsługują tego modelu. Jakie urzadzenie z niskobudżetowych mam zakupić w w/w celu ?
- Ja słyszałem o takim sposobie żeby natrzeć uszczelki smarem typu WD40 wziąłem to zrobiłem i jest lekka różnica ale zamek jak był tak jest w środku zamarznięty i mi nie odbija klamka
- Wazelina kosmetyczna najlepsza!! 😍😍😍😍😍
- To nie są sposoby na otworzenie zamrarzniętych drzwi tylko zapobieganie przywierania uszczelek i innych elementów do konstrukcji pojazdu w praktyce zawsze się o tym zapomina -tzw. "mądry kierowca po szkodzie "
- Polecam dobrze wietrzyć auto przed zamknięciem. Problem z zamarzaniem drzwi zaczyna się od tego, że po podróży zostawiamy nagrzane wnętrze na mrozie i różnica temperatur powoduje zamarzanie wody na uszczelkach i potem drzwi nie można ruszyć.
- Bzdura....
- Miał być sposób Na zamarznięte drzwi a nie przeciw ich zamarazniu..
- Osobiście używam parafina polecam dziś -12 i wszystkie dzwi otwarte
- Rozumie ze ciepła woda nie działa lub suszarka do włosów akumulatorowa, co dla mnie jest absurdem ze o tym nie mówicie, nawet dziecko wie ze ciepła wodą rozpuszcza lud. Ale wy na koniec mówicie o garażu zamiast o szklance ciepłej wody głupota.
- Lato było suche i jesień bez deszczu więc jak to było naprawdę ... szybko mów 🤡🕎💩
- Tytuł trochę mylący spodziewałem się trzech sposobów na otwarcie drzwi,ale mimo to przydatny materiał
- Ja używam gałki. Trochę talku na chusteczkę wcieramy W uszczelki i gotowe. Uszczelka się nie klei i nie brudzi.
- Użyłam gliceryny w sposób jaki Panowie proponują i teraz nie mogę otworzyć zamka w ogóle. Kluczyk się przekręca ale drzwi się nie odblokowują. Ktoś wie co mogło się stać?